Blacharstwo

Blacharstwo – urządzenia do wypychania wgnieceń, napraw PDR

Urządzenia do wypychania wgnieceń, piaskowania pojazdów, napraw w technice PDR oraz inne artykuły do prac blacharskich kupisz w naszym sklepie internetowym.

akrylowy, podkład epoksydowy czy szybkoschnącą masę poliuretanową. Oczywiście nie zapominamy o kwestiach bezpieczeństwa. Proponujemy pełen wybór kombinezonów, masek oraz innych elementów odzieży ochronnej dla pracowników serwisów samochodowych https://warsztat24.pl/pl/branch/060000/BHP – nie tylko dla lakierników, którzy są szczególnie narażeni na działanie szkodliwych substancji.

H2: Akcesoria do napraw blacharskich

Blacharstwo i mechanika – to właśnie na te usługi warsztaty otrzymują mnóstwo zleceń. Oferujemy produkty, dzięki którym prace przebiegną sprawnie, a ich efekty w pełni zadowolą Klientów. Wśród akcesoriów do napraw blacharskich znajdą Państwo m.in. spawarki i lutospawarki oraz pełen wybór osprzętu, zestawy do usuwania wgnieceń karoserii, produkty do piaskowania oraz inne specjalistyczne narzędzia blacharskie. W kategorii produktów dla mechaniki samochodowej czekają na Państwa różnego rodzaju preparaty pielęgnacyjne, zabezpieczające oraz czyszczące. Szczególnie polecamy praktyczne rozwiązania smart repair https://warsztat24.pl/pl/branch/040000/Smart-Repair, czyli mobilne mieszalniki lakierów, przyrządy do napraw punktowych bądź zestawy do napraw szyb.

A to wszystko stanowi jedynie niewielką część naszej oferty. W sklepie internetowym Warsztat24 znajdą Państwo znacznie więcej produktów – zarówno tych służących do wykonywania napraw i autodetailingu, jak i chemii samochodowej i akcesoriów BHP dla mechaników. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami promocyjnymi oraz śledzenia nowości pojawiających się w asortymencie.

Dlaczego warto wyposażyć serwis właśnie u nas? Gwarantujemy: