Praca

poimage

Stanowisko:

Specjalista ds. e-commerce ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Września

Od kandydatów oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • znajomości zasad działania Marketplace i doświadczenia w obsłudze platform sprzedażowych
  • doświadczenia w realizacji strategii e-commerce z uwzględnieniem działań marketingowych
  • sprawnej obsługi pakietu MS Office
  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze środowiska sprzedażowego platformy eBay po stronie sprzedającego
  • znajomość portali sprzedażowych Amazon, Allegro
  • umiejętność tworzenia i zarządzania kampaniami Google Ads, obsługa Analytics

Twój zakres obowiązków:

  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • monitorowania działań konkurencji i tendencji rynkowych w zakresie e-commerce
  • tworzenie i redagowanie treści ofert w ramach platform sprzedażowych
  • współtworzenie i realizacja strategii rozwoju kanału e-commerce w segmencie B2C

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej rozwijającej się firmie - umowa o pracę (możliwa współpraca w ramach samozatrudnienia)
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i inicjatyw oraz szansę rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz doświadczenia zawodowego
  • pracę w dynamicznym oraz zgranym zespole
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Wyślij nam CV na adres: h.grzegorski@warsztat24.pl

Nie zapomnij o dopisku:"Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.