image

Paleta kolorów RAL

Przedstawiona tabela wyświetla kolory RAL w sposób przybliżony. Monitory, drukarki nie odwzorowują wiernie kolorystyki. Sprawdzenie kolorów RAL możliwe jest jedynie przez zastosowanie oryginalnych próbników kolorów RAL. Klucz opisu barw w/g RAL CLASSIC.


Żółcie

Barwy pomarańczowe

Czerwienie

Barwy fioletowe

Błękity

Zielenie

Barwy szare

Brązy

Barwy białe i czarne

Paleta kolorów SPECIAL BASE

Przedstawiona tabela wyświetla kolory w sposób przybliżony. Monitory, drukarki nie odwzorowują wiernie kolorystyki. Sprawdzenie kolorów SPECIAL BASE możliwe jest jedynie przez zastosowanie oryginalnych próbników kolorów SPECIAL BASE.


Paleta kolorów 2K ACRYL LINE

Przedstawiona tabela wyświetla kolory w sposób przybliżony. Monitory, drukarki nie odwzorowują wiernie kolorystyki. Sprawdzenie kolorów 2K ACRYL LINE możliwe jest jedynie przez zastosowanie oryginalnych próbników kolorów 2K ACRYL LINE.


APP ColorBox

APP Colorbox chromatyczny

APP Colorbox Modular w układzie chromatycznego odwzorowania kolorów zastępuje dotychczas stosowany wzornik kolorów w którym kolory usystematyzowane były według producentów marek samochodów.

Nowy colorbox umożliwia wyszukiwanie kolorów lakieru bez konieczności podania numeru koloru i marki pojazdu.

Nowy colorbox chromatyczny składa się z:

  • 75 setów (w każdym secie występuje od 40 do 70 fiszek)
  • wyróżniamy 13 setów solidowych oznaczonych literą S
  • wyróżniamy 62 sety metaliczno – perłowe oznaczone literą M

Wybór właściwego koloru w samochodzie. Paleta kolorów samochodowych jest niezwykle rozbudowana i w chwili, gdy chcemy odświeżyć wybrany moduł, zamaskować rysy, czy dopasować kolorystycznie dokupioną część, nierzadko mamy ogromny problem - dobór koloru lakieru okazuje się być zadaniem trudnym i łatwo zepsuć efekt, wybierając odcień chociaż minimalnie różniący się od oryginalnego. Jeśli zastanawiasz się, jak dobrać lakier, by pasował idealnie do Twojego samochodu, mamy dla Ciebie wygodne i skuteczne narzędzie: mieszalnik online. To prosty system doboru koloru, dzięki któremu szybko znajdziesz odpowiedni kolor lakieru i to bez wychodzenia z domu! Mieszalnik lakierów samochodowych wymaga od Ciebie podania jedynie kilku podstawowych informacji. Kod OEM, czyli oryginalną, fabryczną recepturę kolorystyczną lakieru, znajdziesz na oznaczeniu w samochodzie, w książce serwisowej auta, lub w autoryzowanym serwisie samochodowym wybranej marki. Później wystarczy już tylko wybrać markę samochodu, by wyświetliła się paleta kolorów lakieru. Wybierając kolor lakieru online, nie tylko decydujesz się na rozwiązanie szybkie i wygodne, ale również zyskujesz pewność, że wybierasz dokładnie tę barwę, na której Ci zależy. Dobieranie koloru trwa zaledwie chwilę, a zamówiony produkt otrzymasz w ciągu 48 godzin. Wirtualny mieszalnik farb samochodowych to nowoczesny sposób, by bezpiecznie dobrać idealny lakier samochodowy. Lakiery samochodowe online, dostępne w jednym miejscu, to najlepszy sposób na wybór odpowiedniej barwy dla Twojego auta. Mieszalnik kolorów sprawi, że Twój samochód będzie się prezentować tak doskonale, jak nigdy wcześniej.