SZUKAJ
filtruj
« powrót|APP for AD
APP for AD 2POLISH
SKU: 080133

APP for AD 2POLISH - Gąbka polerska otwarto-komórkowa – uniwersalna

Kolor niebieski | d38/45 | h15 | op (6szt)

APP for AD 2Polish zbudowana jest z otwarto-komórkowej piany, która poprzez swoją specyfikę wykonania zwiększa siłę polerowania, jednocześnie stabilizując temperaturę podczas pracy. Bezpieczna wysokość gąbki ( h=25mm ) i ścięty boczny profil pozwalają na większe bezpieczeństwo pracy w trudno dostępnych miejscach. Otwarto-komórkowa budowa zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się gąbki, wydłuża trwałość i sprawia, że pasta polerska jej nie zapycha. APP for AD 2Polish przeznaczona jest zarówno dla maszyn z ruchem rotacyjnym jak i dla polerek typu Dual Action. Mocowanie za pomocą rzepu usprawnia zmianę podczas pracy nad lakierem. APP for AD 2Polish idealnie nadaje się do wszystkich powłok lakierniczych o średniej twardości. Zalecamy użycie gąbki w połączeniu z dedykowaną pastą APP for AD Cut ( w przypadku twardych lub mocno zniszczonych lakierów ) lub APP for AD Polish ( w przypadku miękkich lub mniej zniszczonych powłok lakierniczych ).
  93,05 PLN
  Wysyłka 24hKupujesz-rabatujesz - ZNIŻKI od wartości zakupuPayU RatyPayPo - zapłac za 30 dni
  61 651 95 19Masz pytanie? - zadzwoń!
  INFORMACJE O PRODUKCIE:

  APP for AD 2Polish zbudowana jest z otwartokomórkowej piany, która poprzez swoją specyfikę wykonania zwiększa siłę polerowania, jednocześnie stabilizując temperaturę podczas pracy. Bezpieczna wysokość gąbki ( h=25mm ) i ścięty boczny profil pozwalają na większe bezpieczeństwo pracy w trudno dostępnych miejscach.

  Otwartokomórkowa budowa zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się gąbki, wydłuża trwałość i sprawia, że pasta polerska jej nie zapycha. APP for AD  2Polish  przeznaczona jest zarówno dla maszyn z ruchem  rotacyjnym jak i dla polerek typu Dual Action. Mocowanie za pomocą rzepu usprawnia zmianę podczas pracy nad lakierem.

  APP for AD 2Polish idealnie nadaje się do wszystkich powłok lakierniczych o średniej twardości. Zalecamy użycie gąbki w połączeniu z dedykowaną pastą APP for AD CCut ( w przypadku twardych lub mocno zniszczonych lakierów ) lub APP for AD Polish ( w przypadku miękkich lub mniej zniszczonych powłok lakierniczych ).

   

  INNE WARIANTY PRODUKTU:
  wariant
  jm
  cena
  dostępność
  ilość
  jednostka miary:szt
  cena za 1 szt.:93,05 PLN
  wartość:
  0,00 PLN
   

  Kategorie produktów
  Kategorie produktów

  Lakiernictwo+
  Blacharstwo+
  Smart Repair+
  Mechanika+
  Artykuły BHP+
  Autokosmetyka+

  USTAWIENIA
  styl

  odśwież strone
  xPerto PWApp version. 2.0.21.0247
  © 2019 - 2024 Codepolis Sp. z o.o.
  All rights reserved.
  Moje  kontoKategorie