SZUKAJ
filtruj
« powrót|Motip
Motip Spray 090506
SKU: 21090506MO

Motip Spray - Preparat do czyszczenia silników

090506 | 500ml

Preparat do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń. Skutecznie i szybko oczyszcza wnętrze silnika z nagarów, olejów, szlamów, smarów i innych zanieczyszczeń. Można go stosować do czyszczenia silników w każdym rodzaju pojazdu mechanicznego. Usuwa cały brud, który gromadzi się w wewnętrznych częściach silnika. Rozpuszcza kwaśne osady powstające na skutek rozkładu oleju w wyniku działania ubocznych produktów spalania, wysokich temperatur i utleniania. Skutecznie dociera do nawet najtrudniej dostępnych miejsc w silniku. Preparat powinien być stosowany za każdym razem, gdy wymieniamy olej. Preparat do czyszczenia silników nie posiada właściwości przewodzących i nie powoduje korozji. Środek nadaje się do czyszczenie silnika i skrzyni biegów, do mycia maszyn produkcyjnych i ciężkiego sprzętu. Nadaje się do czyszczenia łańcuchów i przekładni. Usuwa silne zabrudzenia z silników elektrycznych. Preparat jest odpowiedni do kompresorów i większości sprzętu przemysłowego.
  • Preparat można stosować w dowolnej pozycji puszki.
  • Środek posiada łatwopalny rozpuszczalnik dlatego należy zaczekać, aż silnik ostygnie.
  • Przed nałożeniem zabezpieczyć elementy przewodzące i odłączyć instalacje elektryczną.
28,41 PLN
Wysyłka 24hKupujesz-rabatujesz - ZNIŻKI od wartości zakupuPayU RatyPayPo - zapłac za 30 dni
61 651 95 19Masz pytanie? - zadzwoń!
INFORMACJE O PRODUKCIE:

Preparat do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń. Skutecznie i szybko oczyszcza wnętrze silnika z nagarów, olejów, szlamów, smarów i innych zanieczyszczeń. Można go stosować do czyszczenia silników w każdym rodzaju pojazdu mechanicznego. Usuwa cały brud, który gromadzi się w wewnętrznych częściach silnika. Rozpuszcza kwaśne osady powstające na skutek rozkładu oleju w wyniku działania ubocznych produktów spalania, wysokich temperatur i utleniania. Skutecznie dociera do nawet najtrudniej dostępnych miejsc w silniku. Preparat powinien być stosowany za każdym razem, gdy wymieniamy olej. Preparat do czyszczenia silników nie posiada właściwości przewodzących i nie powoduje korozji.

Środek nadaje się do czyszczenie silnika i skrzyni biegów, do mycia maszyn produkcyjnych i ciężkiego sprzętu. Nadaje się do czyszczenia łańcuchów i przekładni. Usuwa silne zabrudzenia z silników elektrycznych. Preeparat jest odpowiedni do kompresorów i większości sprzętu przemysłowego.

>

Preparat można stosować w dowolnej pozycji puszki.

Sposób użycia:

  • środek posiada łatwopalny rozpuszczalnik dlatego należy zaczekać, aż silnik ostygnie,
  • przed nałożeniem zabezpieczyć elementy przewodzące i odłączyć instalacje elektryczną.
 

Kategorie produktów
Kategorie produktów

Lakiernictwo+
Blacharstwo+
Smart Repair+
Mechanika+
Artykuły BHP+
Autokosmetyka+

USTAWIENIA
styl

odśwież strone
xPerto PWApp version. 2.0.21.0247
© 2019 - 2024 Codepolis Sp. z o.o.
All rights reserved.
Moje  kontoKategorie