SZUKAJ
filtruj
« powrót|gąbka/Rupes
Rupes Big Foot D-A FINE G
SKU: 081563

Rupes Big Foot D-A FINE G - Gąbka polerska

Miękka | kolor żółty | 50/65mm | op (4szt)

Nowa gama gąbek RUPES D-A oferuje zwiększoną wydajność, wszechstronność i komfort użytkownika. Opracowane specjalnie do efektywnej współpracy z nowymi pastami RUPES D-A, te innowacyjne gąbki mają zastrzeżoną formułę piany i opatentowany kształt krawędzi, która została przetestowana i zoptymalizowana pod kątem zarówno pracy z polerkami planetarnymi, jak i oscylacyjno-rotacyjnymi. Zmniejszona wysokość nakładki w połączeniu z całkowicie nowymi materiałami piankowymi optymalizuje przenoszenie energii z narzędzia na powierzchnię polerowaną, zapewniając skuteczniejsze usuwanie defektów i wyższą jakość wykończenia. Konstrukcja krawędzi została tak zaprojektowana, aby zapewnić bezpieczną pracę w pobliżu krawędzi. Dodatkowo nowy profil poprawia spójność ruchu na krzywiznach i konturach, zmniejszając zniekształcenia gąbki. Gąbka D-A FINE (miękka) to najbardziej wszechstronna gąbka z gamy RUPES BigFoot, zapewniająca efektywne usuwanie defektów i możliwość wykończenia na wysoki połysk większości powierzchni lakierowanych. Pozwala osiągnąć najlepsze efekty z pastą polerską RUPES D-A FINE. Każda gąbka RUPES D-A jest oddzielnie pakowana w wysokiej jakości nowe opakowanie, które zapewnia najlepszą ochronę przed brudem, pyłem, wilgocią i wszystkimi czynnikami środowiskowymi Oznaczone kolorami opakowanie pomaga w identyfikacji zalecanej kombinacji pasty polerskiej RUPES BigFoot D-A i gąbek do każdego zastosowania.
  148,02 PLN
  Wysyłka 24hKupujesz-rabatujesz - ZNIŻKI od wartości zakupuPayU RatyPayPo - zapłac za 30 dni
  61 651 95 19Masz pytanie? - zadzwoń!
  INFORMACJE O PRODUKCIE:

  Nowa gama gąbek  RUPES D-A oferuje zwiększoną wydajność, wszechstronność i komfort użytkownika. Opracowane specjalnie do efektywnej współpracy z nowymi pastami RUPES D-A, te innowacyjne gąbki mają zastrzeżoną formułę piany i opatentowany kształt krawędzi, która została przetestowana i zoptymalizowana pod kątem zarówno pracy z polerkami planetarnymi, jak i oscylacyjno-rotacyjnymi. Zmniejszona wysokość nakładki w połączeniu z całkowicie nowymi materiałami piankowymi optymalizuje przenoszenie energii z narzędzia na powierzchnię polerowaną, zapewniając skuteczniejsze usuwanie defektów i wyższą jakość wykończenia. Konstrukcja krawędzi została tak zaprojektowana, aby zapewnić bezpieczną pracę w pobliżu krawędzi. Dodatkowo nowy profil poprawia spójność ruchu na krzywiznach i konturach, zmniejszając zniekształcenia gąbki.

  Gąbka D-A FINE(miękka) to najbardziej wszechstronna gąbka z gamy RUPES BigFoot, zapewniająca efektywne usuwanie defektów i możliwość wykończenia na wysoki połysk większości powierzchni lakierowanych. Pozwala osiągnąć najlepsze efekty z pastą polerską RUPES D-A FINE.

  Każda gąbka RUPES D-A jest oddzielnie pakowana w wysokiej jakości nowe opakowanie, które zapewnia najlepszą ochronę przed brudem, pyłem, wilgocią i wszystkimi czynnikami środowiskowymi

  Oznaczone kolorami opakowanie pomaga w identyfikacji zalecanej kombinacji pasty polerskiej RUPES BigFoot D-A i gąbek do każdego zastosowania.

  INNE WARIANTY PRODUKTU:
  wariant
  jm
  cena
  dostępność
  ilość
  jednostka miary:szt
  cena za 1 szt.:148,02 PLN
  jednostka miary:szt
  cena za 1 szt.:47,73 PLN
  jednostka miary:szt
  cena za 1 szt.:43,02 PLN
  jednostka miary:szt
  cena za 1 szt.:25,75 PLN
  jednostka miary:szt
  cena za 1 szt.:141,47 PLN
  wartość:
  0,00 PLN
   

  Kategorie produktów
  Kategorie produktów

  Lakiernictwo+
  Blacharstwo+
  Smart Repair+
  Mechanika+
  Artykuły BHP+
  Autokosmetyka+

  USTAWIENIA
  styl

  odśwież strone
  xPerto PWApp version. 2.0.21.0247
  © 2019 - 2024 Codepolis Sp. z o.o.
  All rights reserved.
  Moje  kontoKategorie