SZUKAJ
filtruj
« powrót|uszczelniacz/W24
W24 PU 500
SKU: 04W0305

W24 PU 500 - Masa poliuretanowa PU 500

Kartusz zamknięty | Kolor biały | 310ml

W24 PU 500 to jednoskładnikowa, trwale elastyczna, szybkoschnąca, poliuretanowa masa, która na dodatek posiada dużą lepkość. Jest przeznaczona do stosowania podczas napraw blacharsko-lakierniczych. Jest również wykorzystywana do prac o charakterze przemysłowym (wewnętrznych i zewnętrznych) w niskich temperaturach.
  • Wodoszczelne mocowanie i klejenie powierzchni gładkich i porowatych.
  • Efektywnie łączy: kamień, beton, szkło, gipsy, lustra.
  • Uszczelnia i klei: poliwęglan(PC), poliester, poliuretan(PU), PCV, oraz materiały syntetyczne podobnego typu.
  • Rozpoczyna się utwardzać już od chwili nałożenia.
18,94 PLN
Wysyłka 24hKupujesz-rabatujesz - ZNIŻKI od wartości zakupuPayU RatyPayPo - zapłac za 30 dni
61 651 95 19Masz pytanie? - zadzwoń!
INFORMACJE O PRODUKCIE:

Produkt W24 PU 500 jest przygotowany do pokrywania lakierami nawierzchniowymi, stosowanymi do napraw karoserii samochodowych. Preparat utwardzany pod wpływem wilgoci atmosferycznej. W24 PU 500 jest gęstą pastą do wytłaczania. Gęstość substancji produktu wynosi 1,05 - 1,11 kg/l. Twardość Shore’a A według ISO 868 wynosi 50±5 . Maksymalne wydłużenie do zerwania według normy ISO 37 jest równe 300%, a wytrzymałość na rozciąganie wynosi >2,5 N/mm². Odporność termiczna po utwardzeniu: od -30°C do +80°C.

Preparat znajduje szerokie spektrum zastosowań. Są to przede wszystkim: łączenie i uszczelnianie arkuszy blach poddanych drganiom, elastyczne klejenie metali i tworzyw sztucznych w nadwoziach pojazdów, również można wykorzystać jako elastyczne wewnętrzne i zewnętrzne uszczelnienie szwów i złączy w produkcji wagonów, kontenerów oraz innych konstrukcji metalowych.

Popularne jest również użycie W24 PU 500 do uszczelniania w branżach specjalizujących się w produkcji komponentów elektrycznych, tworzyw sztucznych, systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, jako uszczelnienie zamków w płytach warstwowych, przepustach rurowych, czy kablowych, jako uniwersalne szczeliwo do zastosowań ogólnobudowlanych wewnątrz i na zewnątrz.

W24 PU 500 posiada doskonałą przyczepność bez specjalnego podkładu do: stali nierdzewnej, powierzchni lakierowanych i emaliowanych, tworzyw wzmocnionych włóknem szklanym, materiałów porowatych i nieporowatych, ceramiki budowlanej i sanitarnej, porcelany, elementów glazurowych, miedzi, cynku, ołowiu i wielu, wielu innych. Jednak pamiętajmy, aby nie stosować do połączeń z PE, PP, czy teflonem, a w przypadku stalowych blach warto położyć przed nałożeniem masy podkład, lub podkład wypełniający w celu zwiększenia właściwości antykorozyjnych.

INNE WARIANTY PRODUKTU:
wariant
jm
cena
dostępność
ilość
jednostka miary:szt
cena za 1 szt.:18,94 PLN
jednostka miary:szt
cena za 1 szt.:18,94 PLN
jednostka miary:szt
cena za 1 szt.:18,94 PLN
wartość:
0,00 PLN
 

Kategorie produktów
Kategorie produktów

Lakiernictwo+
Blacharstwo+
Smart Repair+
Mechanika+
Artykuły BHP+
Autokosmetyka+

USTAWIENIA
styl

odśwież strone
xPerto PWApp version. 2.0.21.0247
© 2019 - 2024 Codepolis Sp. z o.o.
All rights reserved.
Moje  kontoKategorie