SZUKAJ
filtruj
« powrót|uszczelniacz/W24
W24 PU 500
SKU: 04W0307

W24 PU 500 Jednoskładnikowa masa poliuretanowa

Kartusz typu zamkniętego | Kolor czarny

W24 PU 500 to jednoskładnikowa, trwale elastyczna, szybkoschnąca, poliuretanowa masa, która na dodatek posiada dużą lepkość.
  • Do uszczelniania dużych spoin i szczelin.
  • Do uszczelniania połączeń spawanych i zgrzewanych.
  • Do sklejania różnych materiałów np. metalu ze szkłem.
  • Jako masa tłumiąca drgania.
  • Do uszczelniania zbiorników z produktami ropopochodnymi.
  • Jako masa klejąco-uszczelniająca w wielu zastosowaniach przemysłowych.
18,94 PLN
Wysyłka 24hKupujesz-rabatujesz - ZNIŻKI od wartości zakupuPayU RatyPayPo - zapłac za 30 dni
61 651 95 19Masz pytanie? - zadzwoń!
INFORMACJE O PRODUKCIE:

Masa przeznaczona do stosowania podczas napraw blacharsko-lakierniczych. Jest również wykorzystywana do prac o charakterze przemysłowym (wewnętrznych i zewnętrznych) w niskich temperaturach. Produkt W24 PU 500 jest przystosowany do pokrywania lakierami nawierzchniowymi, stosowanymi do napraw karoserii samochodowych.

W24 PU 500 jest gęstą pastą do wytłaczania. Gęstość substancji produktu wynosi 1,05 - 1,11 kg/l. Maksymalne wydłużenie do zerwania według normy ISO 37 jest równe 300%, a wytrzymałość na rozciąganie wynosi >2,5 N/mm².Odporność termiczna po utwardzeniu: od -30°C do +80°C.

Popularne jest również użycie W24 PU 500 do uszczelniania w branżach specjalizujących się w produkcji komponentów elektrycznych, tworzyw sztucznych, systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, jako uszczelnienie zamków w płytach warstwowych, przepustach rurowych, czy kablowych, jako uniwersalne szczeliwo do zastosowań ogólnobudowlanych wewnątrz i na zewnątrz. Może być wykorzystywany ponadto jako wodoszczelne mocowanie i klejenie powierzchni gładkich i porowatych, takich jak chociażby kamień, beton, szkło, gipsy, lustra, poliwęglan(PC), poliester, poliuretan(PU), PCV, oraz materiały syntetyczne podobnego typu.

W24 PU 500 posiada doskonałą przyczepność bez specjalnego podkładu do: stali nierdzewnej, powierzchni lakierowanych i emaliowanych, tworzyw wzmocnionych włóknem szklanym, materiałów porowatych i nieporowatych, ceramiki budowlanej i sanitarnej, porcelany, elementów glazurowych, miedzi, cynku, ołowiu i wielu, wielu innych. Jednak pamiętajmy, aby nie stosować do połączeń z PE, PP, czy teflonem, a w przypadku stalowych blach warto położyć przed nałożeniem masy podkład, lub podkład wypełniający w celu zwiększenia właściwości antykorozyjnych.

Bezpośrednio przed nałożeniem masy konieczne jest osuszenie, oczyszczenie z pyłu i pozostałych zabrudzeń oraz odtłuszczenie powierzchni roboczej. W celu odtłuszczenia w zależności od rodzaju podłoża można użyć : zmywacza alkoholowego (APP IPA), acetonu (w przypadku szkła, aluminium), lub zmywacza APP W900, APP W910.

Optymalna temperatura wykładania wynosi się od +50°C do +350°C. Szczeliwo W24 PU 500 rozpoczyna się utwardzać już od chwili nałożenia, jednak jego tempo zależy od temperatury oraz wilgotności otoczenia. Tak więc dla temperatury równej 25°C oraz wilgotności względnej 50% skożuszenie występuje po około godzinie a szybkość utwardzania wynosi mniej więcej 3mm/ dobę. Bardzo ważnym aspektem podczas utwardzania jest to, aby unikać jakiegokolwiek kontaktu z silikonami, detergentami czy życicami alkidowymi.

INNE WARIANTY PRODUKTU:
wariant
jm
cena
dostępność
ilość
jednostka miary:szt
cena za 1 szt.:18,94 PLN
jednostka miary:szt
cena za 1 szt.:18,94 PLN
jednostka miary:szt
cena za 1 szt.:18,94 PLN
wartość:
0,00 PLN
 

Kategorie produktów
Kategorie produktów

Lakiernictwo+
Blacharstwo+
Smart Repair+
Mechanika+
Artykuły BHP+
Autokosmetyka+

USTAWIENIA
styl

odśwież strone
xPerto PWApp version. 2.0.21.0247
© 2019 - 2024 Codepolis Sp. z o.o.
All rights reserved.
Moje  kontoKategorie