Wyposażenie warsztatu samochodowego

Dobre prosperowanie warsztatu motoryzacyjnego zależy w dużej mierze od doświadczenia i umiejętności zatrudnionych w nim mechaników. Jednak wykwalifikowany pracownik to dopiero połowa sukcesu. Równie ważne jest specjalistyczne wyposażenie warsztatu samochodowego – bez profesjonalnych narzędzi i całej gamy innych produktów wykonanie prac w zakresie blacharstwa, lakiernictwa, mechaniki czy autokosmetyki jest po prostu niemożliwe.

Naprzeciw oczekiwaniom mechaników wychodzi sklep internetowy Warsztat24. Oferujemy bogaty asortyment produktów niezbędnych w każdym serwisie samochodowym.

Lakiernictwo samochodowe – artykuły w szerokim wyborze

Naszą specjalnością jest niewątpliwie lakiernictwo samochodowe – oferta produktów dla lakierników jest wyjątkowo rozbudowana. W asortymencie znajdą Państwo wszelkie artykuły, które obowiązkowo muszą znaleźć się w lakierni, m.in. lakiery bezbarwne i kolorowe, podkład akrylowy, podkład epoksydowy czy szybkoschnącą masę poliuretanową. Oczywiście nie zapominamy o kwestiach bezpieczeństwa. Proponujemy pełen wybór kombinezonów, masek oraz innych elementów odzieży ochronnej dla pracowników serwisów samochodowych – nie tylko dla lakierników, którzy są szczególnie narażeni na działanie szkodliwych substancji.

Akcesoria do napraw blacharskich

Blacharstwo i mechanika – to właśnie na te usługi warsztaty otrzymują mnóstwo zleceń. Oferujemy produkty, dzięki którym prace przebiegną sprawnie, a ich efekty w pełni zadowolą Klientów. Wśród akcesoriów do napraw blacharskich znajdą Państwo m.in. spawarki i lutospawarki oraz pełen wybór osprzętu, zestawy do usuwania wgnieceń karoserii, produkty do piaskowania oraz inne specjalistyczne narzędzia blacharskie. W kategorii produktów dla mechaniki samochodowej czekają na Państwa różnego rodzaju preparaty pielęgnacyjne, zabezpieczające oraz czyszczące. Szczególnie polecamy praktyczne rozwiązania smart repair, czyli mobilne mieszalniki lakierów, przyrządy do napraw punktowych bądź zestawy do napraw szyb.

A to wszystko stanowi jedynie niewielką część naszej oferty. W sklepie internetowym Warsztat24 znajdą Państwo znacznie więcej produktów – zarówno tych służących do wykonywania napraw i autodetailingu, jak i chemii samochodowej i akcesoriów BHP dla mechaników. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami promocyjnymi oraz śledzenia nowości pojawiających się w asortymencie.

Dlaczego warto wyposażyć serwis właśnie u nas? Gwarantujemy: