Sklep dla warsztatów samochodowych

Dobre prosperowanie warsztatu samochodowego zależy w dużej mierze od doświadczenia i umiejętności zatrudnionych w nim mechaników. Jednak wykwalifikowany pracownik to dopiero połowa sukcesu. W warsztatach motoryzacyjnych zajmujących się specjalistycznym zakresem napraw, niezbędnym elementem jest także ich profesjonalne wyposażenie. Sklep internetowy Warsztat24 oferuje Państwu asortyment produktów przeznaczonych dla serwisów samochodowych.

Naszą specjalnością jest niewątpliwie lakiernictwo - posiadamy profesjonalne lakiery samochodowe oraz utwardzacze. W asortymencie znajdą Państwo m.in. lakier bezbarwny lub kolorowy, podkład akrylowy, podkład epoksydowy czy rozwiązanie jakim jest masa poliuretanowa.

Kolejną kategorią oferowanych przez nas produktów są akcesoria związane z naprawami blacharskimi (np. zestaw do usuwania wgnieceń) oraz mechaniką, gdzie czekają na Państwa różnego rodzaju preparaty pielęgnacyjne, zabezpieczające lub czyszczące. Szczególnie polecamy rozwiązania smart repair, czyli mobilne mieszalniki lakierów, przyrządy do napraw punktowych bądź zestawy do napraw szyb.

Nasz sklep to zarówno produkty służące do wykonywania napraw, jak i akcesoria BHP przeznaczone dla mechaników. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami promocyjnymi oraz śledzenia pojawiających się na stronie nowości.